Jesteś tu: Strona główna » Strona główna

ZERÓWKA JUŻ NA WAKACJACH!

22 czerwca odbyło się pożegnanie naszych najmłodszych uczniów z dobrze znaną szkolną rzeczywistością, z panią Ewą, z innymi paniami, z kolegami i koleżankami, którzy "przeprowadzą" się od września kilka metrów dalej do I klasy. Uroczystość przybrała charakter Gali Mistrzów. Tych w grupie sześciolatków znalazło się całe mnóstwo, a mistrzowskie kategorie były jedyne w swoim rodzaju. Za bycie sobą, każdy otrzymał dziś medal!  Były też dyplomy, nagrody, słodkie niespodzianki i w końcu lody w restauracji. Rodzice Ksawerego przygotowali też dla wszystkich niespodziankę - łamigłówkę z nagrodami.  Uściskom i pożegnaniom nie było końca, w końcu rozstajemy się na CAŁE WAKACJE! Pani Ewa otrzymała obietnicę od swoich małych Mistrzów, że będą pisać smsy, pocztówki i mmsy. WSPANIAŁYCH WAKACJI KOCHANI.

66-600 Krosno Odrzańskie
ul. Stażacka 4