Jesteś tu: Strona główna » Strona główna

ROK ZAKOŃCZONY!

23 czerwca o godz. 8 30 zabrzmiał ostatni w tym roku szkolny dzwonek. Pogoda trochę pokrzyżowała plany i uroczystość trzeba było przenieść do „nieco” przyciasnej sali gimnastycznej.  Uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się tu na apelu, by podsumować mijające dziesięć miesięcy i rozdać świadectwa oraz nagrody tym, którzy napracowali się w nim najbardziej. Przyszła również pora na zmianę warty w poczcie sztandarowym oraz pożegnanie tych, którzy odchodzą z naszej  szkoły na zawsze  - i uczniów, i nauczycieli. Miło było słyszeć, że wielu robi to niechętnie. Przykro było patrzeć na tych, którzy rozstanie opłakali szczerymi łzami. Pociesza nas myśl, że było Wam tu w naszej szkole dobrze. Wszystkim dziękujemy za poświęcenie, zaangażowanie, wytrwałą pracę, dowody wdzięczności i sympatii. Czas na zasłużony odpoczynek! Bezpiecznych wakacji i do zobaczenia wkrótce!

66-600 Krosno Odrzańskie
ul. Stażacka 4